Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Miłowice - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Spalice(Miłowice + 17 km)

529 000 zł70 m² 7 557,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

70 metrów W cenie kawalerki | ogród | pompa ciepła | osiedle rzędów Boguszyce / Spalice | 5 km od Oleśnicy Jeśli rozważasz zakup mieszkania we Wrocławiu zatrzymaj się na chwilę. W tej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Bierutów

Bierutów(Miłowice + 10 km)

349 000 zł81,90 m² 4 261,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Freedom Nieruchomości oddział Namysłów zaprasza do zakupu umeblowanego bezczynszowego mieszkania mieszczącego się na I piętrze o pow. 81,90 m2 w Bierutowie. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Tomaszowo(Miłowice + 24 km)

339 000 zł93,50 m² 3 625,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Tomaszowo, gmina Żagań, mieszkanie, 93,50 m2, 4 pokoje, 3 balkony, sprzedam, cena 339 000 zł. Oferuję na sprzedaż duże i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 93,5 m2, położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Oleśnica(Miłowice + 19 km)

494 547 zł53,12 m² 9 310 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Firma Malik Development ma zaszczyt zaprezentować Państwu nową Inwestycję w Oleśnicy na ul. Leśnej 6! Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 000 zł41 m² 7 804,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Jako Biuro Ochab Nieruchomości z Sycowa prowadzimy oficjalną sprzedaż nowych inwestycji od aldy Development. Firmy, którą wyróżnia wieloletnie doświadczenie w budownictwie i standard.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Łęknica(Miłowice + 24 km)

279 000 zł33 m² 8 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | nowoczesna kawalerka po kapitalnym remoncie | Łęknica, ul. Polna Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o podwyższonym standardzie, po kapitalnym remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł60,15 m² 7 813,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie położone na II piętrze w kamienicy. Na powierzchni 60,15 m2 rozmieszczono: - salon - sypialnia - pokój - łazienkę z toaletą - przedpokój - piwnica własnościowa.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł59,55 m² 6 213,27 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z pięknymi widokami na panoramę miasta i góry to mam dla Ciebie świetną propozycję! Trzypokojowe mieszkanie w Nysie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł46,11 m² 7 482,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena Mieszkanie w kamienicy, ul. Gnieźnieńska. Kamienica, parter, do zamieszkania. Przy budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe. Na powierzchni 46,11 m2 rozmieszczono: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem

Oleśnica(Miłowice + 19 km)

529 000 zł69,15 m² 7 650,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Spiesz się, został ostatni lokal tylko W naszym biurze! bez prowizji od kupującego! Zapraszam do zakupu 4 pokojowego mieszkania bezczynszowego z rynku pierwotnego (bez pcc) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Miłowice

Miłowice,lubuskie

80 000 zł90 m² 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

zdecydowanie sprzedam mieszkanie wlasnościowe położone na wsi w miłowicach. mieszkanie jest do lekkiego remontu lub zanienie na kawalerke w Zarach własnościową w starym budownictwie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij